Volkswagen Golf 2014 yüksek fiyatı ile dikkat çekiyor

 Volkswagen Golf 2014 fiyatları yüksek olunca piyasalarda hızının yanında fiyatlar da çok konuşulmaya başladı.

100 kilometreye yalnızca 3.9 saniyede sürülen Volkswagen’in  yepyeni Golf’ü 3.4 milyon sterlinlik maliyetiyle dudak uçuklattı.

İŞTE VOLKSWAGEN’İN BITIŞ GÖZDESİ

Standart bir Golf GTI’dan 2 kat güce sahip olan Volkswagen Golf Design Vision GTI, 300 kilometrelik üst sürat sınırıyla yeryüzünün en çabuk arabalarıyla yarışıyor. Golf Design Vision GTI klasik Golf GTI’a kıyasla ek olarak genişçe ve ek olarak kuvvetli tekerleklere ve 20 inç alaşımlı jantlara sahip. Volkswagen Golf Design Vision GTI, 3.4 milyon sterlinlik ücretiyle standart bir Volkswagen Golf GTI’ın tam olarak 125 katına tekabül etmekte .

Wolkswagen’in Golf Design Vision GTI’ı üretme buna benzer bir planı olmasada yepyeni jenerasyon Golf’lerin ondan ilham alabileceği bildiriliyor .
00 kilometreye sadece 3.9 saniyede çıkan Volkswagen’in en yeni Golf’ü 3.4 milyon sterlinlik maliyetiyle dudak uçuklattı. Standart bir Golf GTI’dan 2 kat daha fazla güce sahip olan Volkswagen Golf Design Vision GTI, 300 kilometrelik üst hız sınırı ile dünyanın en hızlı arabalarıyla yarışıyor

Yorum Yaz