Yeni Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak?

06 Ağustos 2013 Salı, 16:12
galaxy-note-dört
Samsung yeni yapacağı bir organizasyonda Galaxy Note 4 tanıtımını yapacağını bildirdi.

Samsung geçtiğimiz sene IFA fuarında tarihi müşterek organizasyon düzenlemişti. Galaxy Note II, Galaxy Camera okunuşu Windows 8?li tabletler ile fuarın en çok konuşulan firması olmuştu. Bu sene da aynısı olacağa benziyor. Samsung gönderdiği matbuat davetinde, 4 Eylül’de IFA 2013 de bilinmeyen müşterek cihazını tanıtacağını bildirdi .Gönderdiği görseldeki ‘Note the date’ ibaresinden hangi aleti tanıtacağını tanımlamak rahatsızlık değil.

Galaxy Note III’ün müşterek önceki Note’dan daha önemli olacağı tahmin ediliyor . Fakat tek farkın ebatı olmayacağını düşünüyoruz. Samsung bu cihazda ayrımlı şeylerle karşımıza çıkacaktır.

Öte yandan Samsung 5 Eylül sabahında da müşterek organizasyon düzenleyecilaokunuşu. Bunda da bilinmeyen dizüstü bilgisayarlarını okunuşu Windows 8?li tabletlerini tanıtması olası .

Bir önceki yazımız olan BMW Araçlarını geri topluyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Arananlar note 4 ne zaman çıkacak, not 4 ne zaman cikacak, samsung note 4 ne zaman çıkacak, samsung galaxy note 4 ne zaman çıkacak, galaxy note 4 ne zaman çıkacak, note 4 ne zaman ??kacak, yhs-ddc_bd, not 4 ne zaman çıkar, not 4 ne zaman çıkıyor, note 4 ne zaman cikar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping